Публічна інформація про заклад

/uploads/editor/1747/92411/sitepage_63/files/osvitnya_programa_dnz_2_22_23_rik.docx

Автобіографія

директора ДНЗ № 2 "ВЕСНЯНКА"

Блажеєвої Наталії Олексіївни

Народилась 14 листопада 1955р. у місті Коркіно.  В 1977році закінчила Дніпропетровське педагогічне  училище за спеціальністю  "вихователь дитячого садка" . У 1990 році закінчила Бердянський державний педагогічний інститут ім.П.Д.Осипенко за спеціальністю викладач дошкільної педагогіки і психології, методист по дошкільному вихованню. З 1977 по 1984 рік працює  в ДНЗ №2 "Веснянка" вихователем. З 1984р. по теперішній час працює директором ДНЗ №2 Веснянка". Має  "вищу" кваліфікаційну категорію, звання "вихователь-методист", "Відмінник освіти України.

Структура ДНЗ №2 "Веснянка"

Кадровий склад ДНЗ №2 "Веснянка"

ПІБ

посада

кваліфікаційна категорія

Блажеєва Наталія Олексіївна

Терентьєва Лариса Віталіївна

вихователь-методист

Сушко Ганна Сергіївна

музичний керівник/керівник гуртка

Козакова Наталія Олексіївна

"спеціаліст"

Кравець Антоніна Василівна

Матвієвська Ірина Борисівна

Коваленко Марина Володимирівна

"спеціаліст"

Тельніх Ольга Сергіївна

"спеціаліст першої категорії"

Самокрайня Аліна Вікторівна

інструктор з фізичного виховання

Освітні прграми

Для реалізації Базового компонента дошкільної освіти в групах раннього та дошкільного віку використовується програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" (2021р)

Для реалізації діяльності:

• за освітнім напрямом "Особистість дитини" використовуються парціальні програми:
  1. "Казкова фізкультура" програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (М.Єфименко)
  2. "Про себе треба знати, про себе треба дбати" , програма з основ здоровя та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку (Л.В.Лохвицька)
  • за освітнім напрямом "Дитина в соціумі" використовуються парціальні програми:
  1. "Україна - моя Батьківщина", програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (О.Каплуновська, І.Кичата, Ю.Палець)

Варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти реалізується:

• за освітнім напрямом "Дитина у світі мистецтва. Хореографія" використовується парціальна програма "Дитяча хореографія" (А.С.Шевчук)

У закладі працюватиме музично-хореоргафічний гурток  "Веселка" за програмою "Дитяча хореографія" (А.С.Шевчук)

Територія обслуговування закладу

Потужна кількість дошкільної установи становить 75 місць.

Освітній процес в дошкільному навчальному закладі №2 "Веснянка" здійснюється української мовою яка є державною.

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Результати моніторингу якості освіти

Найважливішим показником рівня організації методичної роботи закладу є якість організації освітньо-виховного процесу, а головним критерієм оцінки педагогічної роботи - рівень компетентності дітей. Організована навчально-пізнавальна діяльність у дошкільному закладі планувалась і проводилась з урахуванням умов розвивального предметного, природного, соціального середовища і потреб, інтересів, запитів, здібностей дітей.

Розклад та тривалість занять, режим життєдіяльності дітей в закладі складаються відповідно наказу МОН України від 20.04.2015 №446 "Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності".

Вихователі групи раннього віку "Малятко" Кравець А.В., Козакова Н.О. здійснюють освітній процес за прграмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля". На основі різнобічного ознайомлення малят зі світом речей, людей, природи, рухів, стосунків у комплексі з розвитком сенсорних аналізаторів, моторики, мовлення забезпечено поступовий загальний розвиток, удосконалення всіх психічних процесів подальшого розвитку дітей даного віку.

Педагогічна діагностика компетентності дітей раннього та дошкільного віку проводиться за методикою вивчення показників життєвої компетентності, рекомендованою ДОІППО. Як наслідком навчально-виховної діяльності дітей протягом року було проведено моніторинг виявлення рівня набутих знань з основних розділів програми.

Моніторинг якості засвоєння програмових вимог дітьми раннього віку на кінець 2021-2022 навчального року

У порівнянні з початком навчального року простежується тенденція набуття початкових знань дітей за освітніми розділами програми. Але проблемним залишається питання щодо мовленнєвого спілкування дітей, набуття малого словникового запасу, який використовується у соціальному житті дітей.

Моніторинг якості засвоєння програмових вимог дітьми молодшого дошкільного віку на кінець 2021-2022 навчального року

Моніторинг якості засвоєння програмових вимог дітьми середнього дошкільного віку на кінець 2021-2022 навчального року

Моніторинг якості засвоєння програмових вимог дітьми старшого дошкільного віку на кінець 2021-2022 навчального віку

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами