Освітній процес

Робота дошкільного закладу організована у відповідності до Положення про дошкільний навчальний заклад, власного Статуту, Плану роботи на рік.

Діяльність педагогів установи спрямована на реалізацію вимог законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, наказу МОН України "Про гранично допустиме навчальне навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності", змісту Базового компоненту дошкільної освіти України, програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля".

Освітній процес дошкільного закладу спрямований на вирішення таких завдань: виховання здорової, гармонійно розвиненої особистості; підготовка дошкільнят до шкільного життя та інтеграція у суспільство шляхом застосування особистісно орієнтованої моделі, інноваційних технологій.

Найважливішим показником рівня організації методичної роботи закладу є якість організації освітнього процесу. Організована освітня діяльність планується з урахуванням умов розвивального предметного, природного середовища; потреб, інтересів, запитів та здібностей дітей.

Розклад та тривалість занять, режим життєдіяльності дітей в закладі складаються відповідно наказу МОН України від 20.04.2015 року №446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності».

Розвиток творчої особистості дитини, її здібностей, реалізація її внутрішнього потенціалу здійснюється через досліди, пошук, гру, казку, музику, театр, танок, пісню, вірш – тобто через власну творчу діяльність. Педагогами забезпечується повноцінне проживання дитиною кожного дня, коли задовольняються фізіологічні, пізнавальні, духовні, естетичні, комунікативні та інші потреби, запити, інтереси з урахуванням бажань, можливостей, здібностей і нахилів малюка.  Вся освітня діяльність  в закладі направлена на забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожній дитині дошкільного віку.