Сторінка музкерівника

Музичний керівник

та

керівник хореографічного гуртка "Веселка"

ДНЗ №2

СУШКО ГАННА СЕРГІЇВНА

ОСВІТА: НЕПОВНА ВИЩА ПЕДАГОГІЧНА

ПЕДАГОГІЧНИЙ СТАЖ: 15 РОКІВ

ПЕДАГОГІЧНЕ ЗВАННЯ: ВИХОВАТЕЛЬ - МЕТОДИСТ

На музичній сторінці ВИ зможете дізнатися, чим займаться музичний керівник в нашому закладі, отримати кваліфіковані поради стосовно творчого розвитку Вашої дитини.

Корисні поради

Голосовий апарат – це частина нашого організму і за його станом необхідно стежити. Тому необхідно дотримуватись правил його гігієни та охорони, а саме:
    - уникати крику, тривалого мовленнєвого навантаження;
    - не співати під час хвороби;
    - не співати на вулиці у холодну пору року;
    - обмежувати вживання гострих, солоних, занадто холодних та гарячих страв;
    - небажано вживання газованих напоїв.
    На голосову функцію дуже впливає хвилювання. Через те, батьки та педагоги повинні подбати про створення позитивного, психологічного клімату у дитячому колективі та сім’ї.

Заспокой дитину, мамо,
Щоб не плакала вона.
Вона буде краще спати
І здорвою вставати.
Буде спокій і терпіння,
 Музика в житті  дітей.

1. Використовуйте музичний матеріал в процесі заучування віршів. Спосіб запам`ятовування віршованих текстів на фоні спеціально дібраного музичного супроводу мобілізує увагу дитини, допомагає швидше запам`ятати, а пам`ять отримує додаткове тренування.
2. Корисно за допомогою музичного фону створити в уяві дітей образи природи або об`єктів предметного світу. Наприклад, голоси птахів, журчання водички, шелест листя.
3. Доцільно супроводжувати процес образотворчої діяльності дітей музичними фрагментами, які стануть відправною точкою для фантазії, для пробудження переживань і думки пожвавлять візуальні образи.
4. Під час проведення ранкової зарядки або інших фізичних вправ музика буде гарним помічником для розвитку рухової активності, почуття ритму та розвитку слуху дитини.
5. Частіше слухайте з дітьми твори всесвітньої класичної музики.
6. Виховуйте любов та повагу до рідної країни на кращих зразках української народної пісенної творчості.
7. Не навантажуйте слух дитини довготривалим прослуховуванням диско –, поп –, рок – , техномузики.
8. Частіше залучайте дітей до гри на дитячих музичних інструментах та іграшках з метою розвитку почуття ритму, музичного слуху та дрібної моторики рук.
9. Співайте разом з дітьми пісеньки, поспівки, потішки, колискові.
10. Намагайтесь добирати музичний матеріал, доступний для сприйняття дитини.

А  ось наша чудова музична зала!

Зима весела прийшла, Різдвяні свята 2020 року принесла, які з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Тому що вони тішать своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє. Все в них  чарівне, казкове і таємниче.

Напередодні Свят-вечора в садочку  № 2 «веснянка»,  пройшло незабутнє свято  «Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо», адже всім малюкам так хочеться торкнутися різдвяного дива!  Як темної ночі зорі засіяли, ангели людям радість звіщали.

Під час  святково-театралізованого дійства діти розповідали щедрівки, вірші, співали пісні, грали в ігри. Щедрувальники та колядники бажали усім щастя, миру, здоров`я, злагоди, добробуту.

Насичений подіями 2019 рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки.

Різнокольрова, щедра, барвиста, пишна, багата, золота... Такою приходить до нас Осінь-господиня. Вона пригощає нас рум'яними  та медовими грушами, одягає ліс у золоті шати. Ось і наш дитячий садок привітно зустрів осінні свята 2019 року.

Свято Першого дзвоника 2019 -2020 н.р. Вітаємо новий навчальний рік у нашому дитячому садку веселими іграми і конкурсами, від нашої почесної гості карамельки!

Випускне свято в дитячому садку – це важлива подія не тільки для дітей, а й для їх батьків, адже це свято, де дітки прощаються з дитячим садочком.

Ось і у нас у ДНЗ №2 «Веселка» відбувся зірковий випускний бал 2019 року.

Чарівні дівчатка у святкових сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки, адже вони так чекали та готувались до цього дня.

Наші талановиті учасниці хореографічного гуртка: