Новини

В умовах воєнного стану головне зберегти життя та здоров`я кожного українця, а найголовніше наше майбутнє - дітей. Нажаль, зараз небезпека може бути там, де її не чекаєш. Тому дуже важливими і корисними були тренінги для дітей "Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення потреб у захисту та освіті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні" в рамках проєкту "Save The Children International in Ukraine". Наші вихованці відвідали захід з мінної небезпеки 28 січня 2023 року в СДНЗ №13 "Росинка".

У процесі спілкування з книгою дитині відкривається світ у своїй багатомірній красі. К.Д.Ушинський писав: "Дорослі мають знаходити можливість щоденно читати дитині". Завдяки участі у проєкті від ГО "Проліска" Save The Children International in Ukraine" у наших малюків з`явилася така можливість. Ті дитячі книжки, які наші малюки отримали у грудні 2022 року, принесуть їм радість та насолоду від спілкування.

Дякуємо ГО "Проліска" Save The Children International in Ukraine" за господарчі товари, які ми отримали в рамках проєкту у грудні 2022 року.